Tapahtumakalenteri

SOPIEN 2.0 - Kanta kiihdyttämö kirjaus VARKAUS Live

SOPIEN 2.0 -hankkeen koulutus: Kiihdyttömön työpajat


Käytännön kirjaamisharjoitukset + Kiihdyttämön vika kerta (Workshop live)

3,15 h käytännönharjoituksia, laaditaan harjoituksia mahdollisuuksien mukaan lähelle ilmoittautuneiden yrityksien omaa toimialaa.

Lisätietoja koulutuksen sisällöstä antaa kouluttaja Heidi Ilmonen, 040 733 0011, heidi@sqcoy.fi

Ilmoittautuminen koulutukseen alla olevasta lomakkeesta viimeistään 7 vuorokautta ennen koulutuksen alkamista. Jokaisesta henkilöstä tulee tehdä oma ilmoittautuminen (täytettävä oma ilmoittautumislomake). Ilmoittautuneille lähetetään linkki, ennen koulutusta.

Koulutus on tarkoitettu SOPIEN 2.0 -hankkeeseen osallistuville yrityksille, yhdistyksille ja sote-toimijoille. SOPIEN 2.0 -hanke järjestää työpajoja ja koulutuksia, joista ryhmäkohtaiset koulutukset sisältyvät hankkeen osallistumismaksuun.

Tervetuloa mukaan!
Hankkeeseen mahtuu vielä mukaan, lisätietoja hankkeesta: https://navitas.fi/sopien20-hanke
Löydät meidät myös Facebookista: https://www.facebook.com/sopien2hanke/

Hankehenkilöstö:
Navitas Kehitys Oy,
Katja Niiranen katja.niiranen@navitas.fi p. 044 720 9395
Jaana Tiitinen jaana.tiitinen@navitas.fi p. 044 493 5068

Savonia-ammattikorkeakoulu Oy,
Minna Saario, minna.saario@savonia.fi, 044 785 6589
Johanna Alastalo, johanna.alastalo@savonia.fi, p. 044 785 6046

Iisalmen kaupunki, Anne Matilainen, anne.matilainen@iisalmi.fi, p. 040 646 2113

Kehitysyhtiö SavoGrow Oy, Matti Ylönen, matti.ylonen@savogrow.fi, 0207 464 641

Kehittämisyhtiö Witas Oy, Piia Flink-Liimatainen, piia.flink-liimatainen@witas.fi, 0400 149 934

Koulutukset toteutuvat, jos osallistujia on vähintään kolmesta eri yrityksestä (3 eri y-tunnusta).

Pidätämme oikeuden mahdollisiin koulutusten muutoksiin.



AIKA 12.4.2022 13:30 - 16:30
PAIKKA Wredenkatu 2, Navitas 1 78201 Varkaus, Kajuutta 3
MAX. OSALLISTUJAMÄÄRÄ 20
VIIMEINEN ILMOITTAUTUMISPÄIVÄMÄÄRÄ 11.4.2022
TILAISUUDEN TYYPPI Tilaisuus
LIITTEET  SOPIEN 2.0 Kanta kevät 2022
TILAISUUTEEN EI VOI ENÄÄ ILMOITTAUTUA! Viimeinen ilmoittautumispvm oli 11.04.2022.



 
NAVITAS KEHITYS OY
Wredenkatu 8
78250 Varkaus
Puh. 029 1708 800
toimisto@navitas.fi