Palaa takaisin | Tulosta

Navitas Kehitys Oy
Tapahtumatuloste - SOPIEN 2.0 - KIIHDYTTÄMÖ: Asiakkuuksien hallinta

22.6.2021

SOPIEN 2.0 - KIIHDYTTÄMÖ: Asiakkuuksien hallinta


SOPIEN 2.0 -hankkeen KIIHDYTTÄMÖN koulutus: Asiakkuuksien hallinta

Koulutuksessa perehdytään asiakkuuksien segmentointiin ja otetaan käyttöön työkaluja asiakkuuksien johtamiseen. Hahmotamme tärkeimmät uudet digivälineet oman yrityksen kannalta ja laadimme suunnitelman ja aikataulun tehokkaaseen yrityksen toimintaa kiihdyttävien digivälineiden käyttöönottoon.

Kiihdyttämön koulutusten tavoitteena on tarjota osallistujille viimeisimmät tiedot, taidot ja työkalut muutosten maailmassa menestymiseen. Kykyä ymmärtää muutoksia ja ennakoida vaikutuksia.

Kouluttajana toimii Mikko Toiviainen (Tamora Oy).

Ilmoittautuminen koulutukseen alla olevasta lomakkeesta viimeistään 7 vuorokautta ennen koulutuksen alkamista. Jokaisesta henkilöstä tulee tehdä oma ilmoittautuminen (täytettävä oma ilmoittautumislomake). Ilmoittautuneille lähetetään linkki, ennen koulutusta.

Lisätietoja koulutuksen sisällöstä antaa kouluttaja:
Mikko Toiviainen, mikko.toiviainen@tamora.fi, puh. 050 404 2902.

Koulutus on tarkoitettu SOPIEN 2.0 -hankkeeseen osallistuville yrityksille, yhdistyksille ja sote-toimijoille. SOPIEN 2.0 -hanke järjestää työpajoja ja koulutuksia, joista ryhmäkohtaiset koulutukset sisältyvät hankkeen osallistumismaksuun.

Tervetuloa mukaan!
Hankkeeseen mahtuu vielä mukaan, lisätietoja hankkeesta: https://navitas.fi/sopien20-hanke
Löydät meidät myös Facebookista: https://www.facebook.com/sopien2hanke/

Hankehenkilöstö:
Navitas Kehitys Oy, Pekka Romppanen, pekka.romppanen@navitas.fi, p. 044 792 2639

Savonia-ammattikorkeakoulu Oy, Ulla Piipponen, ulla.piipponen@savonia.fi, 044 785 6044
Minna Saario, minna.saario@savonia.fi, 044 785 6589

Iisalmen kaupunki, Marja Kauppinen, marja.kauppinen@iisalmi.fi, p. 040 646 2113

Kehitysyhtiö SavoGrow Oy, Matti Ylönen, matti.ylonen@savogrow.fi, 0207 464 641

Kehittämisyhtiö Witas Oy, Piia Flink-Liimatainen, piia.flink-liimatainen@witas.fi, 0400 149 934

Koulutukset toteutuvat, jos osallistujia on vähintään kolmesta eri yrityksestä (3 eri y-tunnusta).

Pidätämme oikeuden mahdollisiin koulutusten muutoksiin.