Tapahtumakalenteri

SOPIEN 2.0 - Kanta kiihdyttämö kirjaus VIITASAARI Live

SOPIEN 2.0 -hankkeen koulutus: Kiihdyttömön työpajat


Käytännön kirjaamisharjoitukset + Kiihdyttämön vika kerta (Workshop live)

3,15 h käytännönharjoituksia, laaditaan harjoituksia mahdollisuuksien mukaan lähelle ilmoittautuneiden yrityksien omaa toimialaa.

Lisätietoja koulutuksen sisällöstä antaa kouluttaja Heidi Ilmonen, 040 733 0011, heidi@sqcoy.fi

Ilmoittautuminen koulutukseen alla olevasta lomakkeesta viimeistään 7 vuorokautta ennen koulutuksen alkamista. Jokaisesta henkilöstä tulee tehdä oma ilmoittautuminen (täytettävä oma ilmoittautumislomake). Ilmoittautuneille lähetetään linkki, ennen koulutusta.

Koulutus on tarkoitettu SOPIEN 2.0 -hankkeeseen osallistuville yrityksille, yhdistyksille ja sote-toimijoille. SOPIEN 2.0 -hanke järjestää työpajoja ja koulutuksia, joista ryhmäkohtaiset koulutukset sisältyvät hankkeen osallistumismaksuun.

Tervetuloa mukaan!
Hankkeeseen mahtuu vielä mukaan, lisätietoja hankkeesta: https://navitas.fi/sopien20-hanke
Löydät meidät myös Facebookista: https://www.facebook.com/sopien2hanke/

Hankehenkilöstö:
Navitas Kehitys Oy,
Anne Matilainen@navitas.fi p. 044 792 2639
Jaana Tiitinen jaana.tiitinen@navitas.fi p. 044 493 5068

Savonia-ammattikorkeakoulu Oy,
Minna Saario, minna.saario@savonia.fi, 044 785 6589
Johanna Alastalo, johanna.alastalo@savonia.fi, p. 044 785 6046

Iisalmen kaupunki, Iida Rautiainen, iida.rautiainen@iisalmi.fi, p. 040 646 2113

Kehitysyhtiö SavoGrow Oy, Matti Ylönen, matti.ylonen@savogrow.fi, 0207 464 641

Kehittämisyhtiö Witas Oy, Piia Flink-Liimatainen, piia.flink-liimatainen@witas.fi, 0400 149 934

Koulutukset toteutuvat, jos osallistujia on vähintään kolmesta eri yrityksestä (3 eri y-tunnusta).

Pidätämme oikeuden mahdollisiin koulutusten muutoksiin.



AIKA 10.5.2022 13:30 - 16:30
PAIKKA Digikeskus/Lennätin, Keskitie 4, 44500 Viitasaari
MAX. OSALLISTUJAMÄÄRÄ 20
VIIMEINEN ILMOITTAUTUMISPÄIVÄMÄÄRÄ 9.5.2022
TILAISUUDEN TYYPPI Tilaisuus
LIITTEET  SOPIEN 2.0 Kanta kevät 2022
TILAISUUTEEN EI VOI ENÄÄ ILMOITTAUTUA! Viimeinen ilmoittautumispvm oli 09.05.2022.



 
NAVITAS KEHITYS OY
Wredenkatu 8
78250 Varkaus
Puh. 029 1708 800
toimisto@navitas.fi