Tapahtumakalenteri

SOPIEN 2.0 - Johtaminen: Esimiesvalmennus -ikkunoita uuteen, Välineitä uudenajan esimiestyöhön

SOPIEN 2.0 -hankkeen koulutus: VÄLINEITÄ UUDEN AJAN ESIMIESTYÖHÖN 14.4. kello 13-16

Oman esimies tyylin tunnistaminen. Esimiesprofiilini. Miten selviän vaikeissa tilanteissa? Miten näytän suuntaa?
Mitkä ovat minun vahvuuteni ja millainen on oma kehittymispolkuni?
Miten vahvistan omaa jaksamistani ja innostumistani? Miten ja millaisin välinein tuen kehittymistäni esimiestyössäni - millaisen työkalupakin kokoan itselleni työssäni?

Lisätietoja koulutuksen sisällöstä antaa kouluttaja Mikko Toiviainen, 050 404 2902, mikko.toiviainen@tamora.fi

Ilmoittautuminen koulutukseen alla olevasta lomakkeesta viimeistään 7 vuorokautta ennen koulutuksen alkamista. Jokaisesta henkilöstä tulee tehdä oma ilmoittautuminen (täytettävä oma ilmoittautumislomake). Ilmoittautuneille lähetetään linkki, ennen koulutusta.

Koulutus on tarkoitettu SOPIEN 2.0 -hankkeeseen osallistuville yrityksille, yhdistyksille ja sote-toimijoille. SOPIEN 2.0 -hanke järjestää työpajoja ja koulutuksia, joista ryhmäkohtaiset koulutukset sisältyvät hankkeen osallistumismaksuun.

Tervetuloa mukaan!
Hankkeeseen mahtuu vielä mukaan, lisätietoja hankkeesta: https://navitas.fi/sopien20-hanke
Löydät meidät myös Facebookista: https://www.facebook.com/sopien2hanke/

Hankehenkilöstö:
Navitas Kehitys Oy,
Katja Niiranen katja.niiranen@navitas.fi p. 044 720 9395
Jaana Tiitinen jaana.tiitinen@navitas.fi p. 044 493 5068

Savonia-ammattikorkeakoulu Oy,
Minna Saario, minna.saario@savonia.fi, 044 785 6589
Johanna Alastalo, johanna.alastalo@savonia.fi, p. 044 785 6046

Iisalmen kaupunki, Anne Matilainen, anne.matilainen@iisalmi.fi, p. 040 646 2113

Kehitysyhtiö SavoGrow Oy, Matti Ylönen, matti.ylonen@savogrow.fi, 0207 464 641

Kehittämisyhtiö Witas Oy, Piia Flink-Liimatainen, piia.flink-liimatainen@witas.fi, 0400 149 934

Koulutukset toteutuvat, jos osallistujia on vähintään kolmesta eri yrityksestä (3 eri y-tunnusta).

Pidätämme oikeuden mahdollisiin koulutusten muutoksiin.



AIKA 14.4.2022 15:00 - 15:30
PAIKKA verkossa
VIIMEINEN ILMOITTAUTUMISPÄIVÄMÄÄRÄ 13.4.2022
TILAISUUDEN TYYPPI Tilaisuus
LIITTEET  SOPIEN 2.0 Johtaminen kevät 2022
TILAISUUTEEN EI VOI ENÄÄ ILMOITTAUTUA! Viimeinen ilmoittautumispvm oli 13.04.2022.



 
NAVITAS KEHITYS OY
Wredenkatu 8
78250 Varkaus
Puh. 029 1708 800
toimisto@navitas.fi