Palaa takaisin | Tulosta

Navitas Kehitys Oy
Tapahtumatuloste - SOPIEN 2.0 - Teho Kanta-ryhmä ( 3-osainen)

4.12.2022

SOPIEN 2.0 - Teho Kanta-ryhmä ( 3-osainen)


8.9 2022 klo 13.00–16.00 Teho Kanta-ryhmän startti: Kanta-palvelun tuoreimman näkymät. Mitä Kanta-palvelun käyttöönotto tarkoittaa, mitä vaatimuksia palveluntuottajille kuuluu? Mitä valmistautumiseen sisältyy?

22.9 2022 klo 13.00–16.00 Kanta-ryhmän 2.krt: Kanta-palvelun käyttöönotto, valmistautuminen ja tietoturvasuunnitelman vaatimustenmukaisuus.

6.10 2022 klo 13.00–16.00 Kanta-ryhmän 3.krt: Tuotannonaikainen toiminta, häiriötilanteiden hallinta, kirjaamisten laadunseuranta.

Lisätietoja koulutuksen sisällöstä antaa kouluttaja Heidi Ilmonen, 040 733 0011, heidi@sqcoy.fi

Ilmoittautuminen koulutukseen alla olevasta lomakkeesta viimeistään 7 vuorokautta ennen koulutuksen alkamista. Jokaisesta henkilöstä tulee tehdä oma ilmoittautuminen (täytettävä oma ilmoittautumislomake). Ilmoittautuneille lähetetään linkki, ennen koulutusta.

Koulutus on tarkoitettu SOPIEN 2.0 -hankkeeseen osallistuville yrityksille, yhdistyksille ja sote-toimijoille. SOPIEN 2.0 -hanke järjestää työpajoja ja koulutuksia, joista ryhmäkohtaiset koulutukset sisältyvät hankkeen osallistumismaksuun.

Tervetuloa mukaan!
Hankkeeseen mahtuu vielä mukaan, lisätietoja hankkeesta: https://navitas.fi/sopien20-hanke
Löydät meidät myös Facebookista: https://www.facebook.com/sopien2hanke/

Hankehenkilöstö:
Navitas Kehitys Oy,
Anne Matilainen@navitas.fi p. 044 792 2639
Jaana Tiitinen jaana.tiitinen@navitas.fi p. 044 493 5068

Savonia-ammattikorkeakoulu Oy,
Minna Saario, minna.saario@savonia.fi, 044 785 6589
Johanna Alastalo, johanna.alastalo@savonia.fi, p. 044 785 6046

Iisalmen kaupunki, Iida Rautiainen, iida.rautiainen@iisalmi.fi, p. 040 646 2113

Kehitysyhtiö SavoGrow Oy, Matti Ylönen, matti.ylonen@savogrow.fi, 0207 464 641

Kehittämisyhtiö Witas Oy, Piia Flink-Liimatainen, piia.flink-liimatainen@witas.fi, 0400 149 934

Koulutukset toteutuvat, jos osallistujia on vähintään kolmesta eri yrityksestä (3 eri y-tunnusta).

Pidätämme oikeuden mahdollisiin koulutusten muutoksiin.